');
Varioshake Döner Başlıklı

 

Yüksek performanslı ve dayanıklı Varioshake döner tip çalkalayıcı

15 ml ve 50 ml'lik kaplardan Erlenmeyer şişeleri ve kutularına kadar dairesel çalkalayıcılar, tamburlu çalkalayıcılar veya sallanan çalkalayıcılar olsun: LAUDA çalkalayıcılar her uygulama için birçok varyantta mevcuttur ve her numuneyi güvenilir ve eşit şekilde sallar.

Bu esneklik, özellikle geniş aksesuar yelpazesinden kaynaklanmamaktadır. Yapışkanlı paspaslardan yerden tasarruf sağlayan raf bağlantılarına kadar cihazlar her ihtiyaç için en uygun şekilde donatılabilir.

Çalkalayıcılar laboratuvarın güvenilir "işgücüdür" ve birçok işçi tarafından günlük olarak kullanılmaktadır. LAUDA çalkalayıcılar "GFL Teknolojisi" ile üretilmiştir ve en yüksek kalite, güvenilirlik ve dayanıklılığın simgesidir.


Genel Bakış

Avantajlar

 Standart ya da özel çözümler için uygun mâliyetli çalkalayıcı 
 Kompakt tasarım her türlü laboratuvara uygundur
 Mükemmel sıcaklık kontrolü ve yumuşak başlatma
 Dijital olarak kontrol edilen çalkalayıcılar, en son çalışma parametrelerini kaydederek durdurma fonksiyonu ve tekrarlanabilirlik ile genişletilmiş bir zamanlayıcı aralığı sağlar
LAUDA_Varioshake_VS20OH_001_200914-min


Çalışma aralığı

LAUDA Varioshake çalkalayıcıların 8 ila 30 kg yük kapasiteli ve 676 x 540 mm'ye kadar çalışma yüzeyli versiyonları mevcuttur. Sezgisel dijital kontrol, kolay kullanıma olanak tanır.


Ürün Hareket türü Maks. yük Sallama genliği
Varioshake VS 20 OH 360OC 15 kg 3 ° Detaylar


Cihaz boyutları

480x487x160 mm

Varioshake VS 20 OH

 
3WTURK CMS v8.3.3