');

GFL TEKNOLOJİSİ
KALİTE VE GÜVENİLİRLİK SÖZÜMÜZ

Burgwedel'deki şube tesisimizin tüm laboratuvar ekipmanlarını »GFL Technology« kalite markası altında bir araya getiriyoruz. Yeni su banyoları, çalkalayıcılar, dondurucular ve damıtıcılar, LAUDA'nın geniş Sabit sıcaklık ekipmanı portföyünü tamamlıyor. Cihazlarımız, dünya çapındaki laboratuvarlarda çok çeşitli uygulamalarda çalışmayı destekleyen güvenilir yardımcılardır.

GFL TEKNOLOJİSİ:
LABORATUVAR TEKNOLOJİSİNDE GÜÇLÜ ORTAK

csm_pic_LAUDA_Varioshake_web_04_eb8453a6f2-jpg

LAUDA, 2018 sonunda laboratuvar teknolojisi uzmanı GFL Gesellschaft für Labortechnik mbH'yi devraldı. GFL, 50 yılı aşkın bir süredir laboratuvar ekipmanı üreticisi olarak biliniyor ve 150'den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Şirketin portföyünde dondurucular, su banyoları, çalkalamalı su banyoları, su damıtıcılar, çalkalayıcılar ve çalkalamalı inkübatörler bulunmaktadır. 

»GFL Teknolojisi« tanımı, LAUDA'nın dünya çapındaki laboratuvarlarda üstün kalitesi ve dayanıklılığıyla tanınan GFL markasının geleneğini sürdürdüğü anlamına gelir.

Modern bir LAUDA tasarımı, mükemmel performans verileri ve geniş bir aksesuar yelpazesi ile yeni ürün serileri, laboratuvar uygulamalarınız için ihtiyacınız olan her şeyi sunar.

LABORATUVAR ÇAPRAZ REFERANS LİSTESİ

Çapraz referans listesi, eski GFL katalog numaralarını yeni LAUDA cihazlarına ve katalog numaralarına atamanıza yardımcı olacaktır. Simgeye tıklayarak listeyi indirebilirsiniz.

 Download cross-reference list

 

»GFL TEKNOLOJİSİ İLE LAUDA LABORATUVAR CİHAZLARI

LAUDA Su Banyoları

LAUDA Hydro su banyosu serisi, altı su banyosu, sirkülasyon işlevine sahip iki su banyosu ve üç çalkalamalı su banyosundan oluşur. Güvenilirdirler, neredeyse hiç bakım gerektirmezler ve laboratuvarda sürekli çalışma için ideal donanıma sahiptirler. LAUDA Hydro ürün grubu ayrıca buharlaştırma su banyoları ve bir parafin germe banyosu içerir.

LAUDA Freezers

LAUDA Versafreeze dondurucular, organik, inorganik ve biyolojik maddelerin ve numunelerin güvenilir uzun süreli saklanması ve kalite güvencesi için kullanılır. »GFL Teknolojisi« tanımlamasına sahip LAUDA dondurucu dolapları ve derin dondurucular, sürekli çalışmada en yüksek kalitenin simgesidir.

LAUDA Fotoğrafları

LAUDA Puridest fotoğraf makineleri, ultra saf, düşük gazlı, steril ve pirojensiz distilat üretimi için kullanılır. LAUDA fotoğraf makineleri, kompakt tasarımları, kullanıcı dostu olmaları ve performanslarıyla etkileyici standartlar belirliyor.

 

LAUDA Çalkalayıcılar

LAUDA Varioshake çalkalayıcılar, laboratuvardaki birçok uygulamada güvenilir ortaklardır. Çeşitli sıvıları veya tozları karıştırmak, tortulaşmayı önlemek veya oksijen zenginleştirme ve numune hazırlama için kullanılırlar. LAUDA Varioshake çalkalayıcılar son derece kullanıcı dostu, sağlam ve dayanıklıdır ve bu nedenle laboratuvardaki günlük işler için ideal bir arkadaştır.

 
3WTURK CMS v8.3.3