');

Yüksek performanslı ve dayanıklı  Varioshake Orbital çalkalayıcılardan, tamburlu çalkalayıcılardan ve sallanan çalkalayıcılardan, 15 ve 50 ml'lik kaplardan Erlenmeyer şişelerine ve teneke kutulara kadar LAUDA çalkalayıcıları, her uygulama için çok sayıda varyantta mevcuttur ve her numuneyi eşit ve tutarlı bir şekilde çalkalar.

Esneklikleri yalnızca mevcut kapsamlı aksesuarlara bağlı değildir. Yapışkanlı paspaslardan yerden tasarruf sağlayan platform bağlantı parçalarına kadar cihazlar her türlü gereksinim için en uygun şekilde donatılabilir.

Çalkalayıcılar laboratuvarın güvenilir "işgücüdür" ve birçok işçi tarafından günlük olarak kullanılmaktadır. LAUDA çalkalayıcılar "GFL Teknolojisi" ile üretilmiştir ve en yüksek kalite, güvenilirlik ve dayanıklılığın simgesidir.


Genel Bakış

Avantajlar

 Standart ya da özel çözümler için uygun mâliyetli çalkalayıcı 
 Kompakt tasarım her türlü laboratuvara uygundur
 Mükemmel sıcaklık kontrolü ve yumuşak başlatma
 Dijital olarak kontrol edilen çalkalayıcılar, en son çalışma parametrelerini kaydederek durdurma fonksiyonu ve tekrarlanabilirlik ile genişletilmiş bir zamanlayıcı aralığı sağlar
LAUDA_Varioshake_VS_15_O_VS_15_B_digital_frei-min


Çalışma aralığı

LAUDA Varioshake çalkalayıcıların 8 ila 30 kg yük kapasiteli ve 676 x 540 mm'ye kadar çalışma yüzeyli versiyonları mevcuttur. Sezgisel dijital kontrol, kolay kullanıma olanak tanır.


Ürün Hareket türü Maks. yük Sallama genliği
Varioshake VS 8 B çift ​​yönlü 8 kg 20 mm Detaylar
Varioshake VS 8 BE çift ​​yönlü 8 kg 20 mm Detaylar
Varioshake VS 15 B çift ​​yönlü 15 kg 30mm Detaylar


Cihaz boyutları

350x355x160 mm

Varioshake VS 8 B

350x375x160mm

Varioshake VS 8 BE

480x487x160 mm

Varioshake VS 15 B

 
3WTURK CMS v8.3.3